Nasze zaangażowanie - Twój spokój


Zgodnie z tym, czego mógłbyś oczekiwać od światowego lidera w dziedzinie transportu wewnętrznego, zobowiązujemy się do dbania o sprawność Twojego wózka podczas całego okresu jego użytkowania. Właśnie dlatego dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania serwisowe dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy jest to rutynowy przegląd, dostarczenie oryginalnych części zamiennych Toyota i BT, czy zawarcie umowy serwisowej, zawsze możesz liczyć na niezmiennie wysoki poziom naszego zaangażowania.


Kontrakty serwisowe


Irapol s.c. oferuje różne rodzaje kontraktów serwisowych dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Celem każdego z nich jest maksymalne wydłużanie czasu pracy i okresu użytkowania urządzenia. Przejrzyste warunki kontraktów i wiedza na temat miesięcznych wydatków związanych z eksploatacją wózka pozwalają Ci kontrolować koszty i precyzyjnie planować budżety operacyjne.    Posiadamy następujące pakiety Kontraktów Serwisowych:

  • Pakiet „Basic” został przygotowany specjalnie dla klientów, u których wózki są eksploatowane w minimalny, okazjonalny sposób np.: składy budowlane, małe sklepy. Pakiet obejmuje czynności przeglądowe w zakresie zgodnym z rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego urządzeń transportu bliskiego.

  • Pakiet „Standard” to inspekcje i przeglądy serwisowe łączące w sobie umiarkowane koszty i zakres obsługi dla Klientów, którym zależy na utrzymaniu maszyn we właściwej „kondycji” przynajmniej w okresie amortyzacji.

  • Pakiet „Premium” to inspekcje i przeglądy serwisowe zawierające robociznę, części zamienne i materiały eksploatacyjne zalecane przez producenta, a także dojazd technika serwisowego. Jest skierowany do Klientów, dla których liczy się użytkowanie wózka przez jak najdłuższy czas i w jak najlepszej kondycji.

  • Pakiet „Basic 36 FS” to pełna obsługa serwisowa obejmująca serwis prewencyjny zgodnie z zaleceniami producenta oraz naprawy głównych elementów wózka w okresie do 36 miesięcy od momentu jego uruchomienia.

  • Pakiet „Premium FS” to przeglądy i naprawy zawierające wszystkie potrzebne materiały eksploatacyjne i części zamienne wykorzystywane do obsługi wózka wynikającej z normalnego zużycia eksploatacyjnego wraz z dojazdami. Jest on stworzony dla najbardziej wymagających Klientów.Łódź, ul.Szczecińska 55A 91-222, Tel. +48 426 512 108 Kom. +48 600 876 464 Fax. +48 426 518 388 E-mail: biuro@irapol.com.pl