Wynajem wózka wraz z operatorem


Rozwiązania wynajmu wózków widłowych zostały stworzone po to, aby spełniać oczekiwania finansowe i operacyjne naszych klientów, eliminując przy tym ryzyko związane z posiadaniem sprzętu na własność. Wynajem jest najprostszą i najbardziej elastyczną formą pozyskania sprzętu do transportu wewnętrznego, dzięki której nasi klienci mogą ze spokojem, w pełni skoncentrować się na swojej działalności podstawowej. Ponieważ słuchamy naszych klientów i chcemy być dla nich niezawodnym partnerem biznesowym, postanowiliśmy stworzyć dla nich naprawdę kompleksową ofertę wynajmu wózka widłowego, z nieodzownym jej elementem – wykwalifikowanym operatorem.


Dzięki tej usłudze klienci mają możliwość wyeliminowania ryzyka związanego nie tylko z inwestycją w sprzęt, ale również z zatrudnieniem operatora. W ramach jednej usługi „wynajmu wózka widłowego wraz z operatorem” dajemy klientom najlepsze produkty wraz z pełną obsługą serwisową i ubezpieczeniem oraz doświadczonego operatora w stałej, miesięcznej cenie.


Łódź, ul.Szczecińska 55A 91-222, Tel. +48 426 512 108 Kom. +48 600 876 464 Fax. +48 426 518 388 E-mail: biuro@irapol.com.pl