NASZE ZAANGAŻOWANIE, TWÓJ SPOKÓJ

Zgodnie z tym, czego mogliby Państwo oczekiwać od regionalnego lidera w dziedzinie transportu wewnętrznego, zobowiązujemy się do dbania o sprawność wózków podczas całego okresu użytkowania. Właśnie dlatego dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania serwisowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy jest to rutynowy przegląd, dostarczenie oryginalnych części jak również zamienników, czy zawarcie umowy serwisowej, zawsze można liczyć na niezmiennie wysoki poziom naszego zaangażowania. serwis wózków widłowych Nasza firma istnieje od 1999 roku, stale prężnie się rozwijając. Budowane latami doświadczenie pozwala nam na zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług związanych z transportem wewnętrznym. To znacznie skraca czas naprawy, a co za tym idzie ogranicza przestój maszyny. Wysoka dostępność podzespołów sprawia, że możemy je dostarczyć w każde miejsce w Polsce nawet w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Nasze przedsiębiorstwo jest bardzo elastyczne. Oferujemy różne rodzaje kontraktów serwisowych. Ważne jest to, że każdy z nich może być dostosowany do indywidualnych Państwa wymogów. Warto dodać, że nasza oferta jest przejrzysta. To z kolei przekłada się na dokładną informację na temat wydatków w danym okresie, które są związane z eksploatacją wózka. Dzięki temu klienci, którzy współpracują z Irapol sp. z o.o. mogą precyzyjnie kontrolować koszty, co z kolei pozwala na dokładne zaplanowanie budżetu. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie. Znajomość wielu zagadnień jest zawsze potwierdzona uprawnieniami UDT. To sprawia, że mogą być Państwo pewni, że serwisowane urządzenia są w rękach fachowców.

13

TECHNIKÓW MOBILNYCH

17

LAT DOŚWIADCZENIA

91

NAPRAW „OD RĘKI"

9754

USŁUG ROCZNIE

Przeglądy konserwacyjne zgodne z instrukcją obsługi

Asysta podczas badania Urzędu Dozoru Technicznego

Czas reakcji na zgłoszenie awarii do 4 roboczogodzin

Nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do konserwacji wózków oraz podestów

Serwisujemy wszystkie marki wózków widłowych i podestów samojezdnych

Udzielamy gwarancji na usługi oraz części zamienne

97% napraw przeprowadzonych u klienta

Generalne remonty wózków widłowych

FAQ’s

Najczęściej zadawane pytania

Jak długi jest czas oczekiwania na zrealizowanie zlecenia?

Wszyscy dobrze wiemy jak ważna jest ciągłość pracy maszyny. Gdy urządzenie ma nieplanowany przestój nie zarabia na siebie, a więc co za tym idzie przedsiębiorstwo jest stratne. Dlatego też potrzebna jest wręcz błyskawiczna reakcja, a także szybka realizacja zlecenia. Czas reakcji na zgłoszenie serwisowe w Irapol trwa zaledwie kilka chwil. Nasza firma reaguje do 4 godzin od momentu zgłoszenia awarii przez naszego klienta. Dzięki temu przedsiębiorstwo może cieszyć się szybkim przywróceniem maszyny do użytku.

 

Czy udzielają Państwo gwarancji na wykonane usługi?

Deklaracja gwarancji jest podstawą rzetelnie wykonanej pracy. Dlatego też firma Irapol sp z o.o. oferuje dwanaście miesięcy gwarancji za pracę. Jest to termin, który liczymy od dnia dostawy oraz montażu części zamiennych. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się nie tylko jakością oferowanej usługi, lecz także mogą spokojnie pracować wykorzystując maszyny, które będą działały na maksymalnych obrotach przez długi czas. W przypadku, gdyby jednak pojawił się jakiś problem przedstawiciele firmy Irapol sp z o.o. w ramach gwarancji usuną usterkę.

 

Czy naprawy wykonujecie u klienta czy w swoim warsztacie?

Nic tak nie denerwuje jak awaria, która sprawia, że wstrzymana jest praca w firmie. To z kolei powoduje straty, których chyba nikt nie lubi. Irapol sp. Z o.o. oferuje szybką naprawę uszkodzonego sprzętu. Eksperci reagują do czterech godzin od momentu zgłoszenia awarii. Co ważne, w większości przypadków (97 %) naprawa odbywa się u klienta. Jeśli nie ma możliwości usunięci usterki na miejscu, bądź naprawa będzie bardzo czasochłonna eksperci Irapol sp. Z o.o. zabierają sprzęt do siebie by tam zlikwidować przyczynę awarii.

Czy pracownicy serwisu posiadają stosowne uprawnienia, jeżeli tak, to jakie?

Wszyscy nasi technicy posiadają wymagane przez polskie prawo uprawnienia do konserwacji wózków widłowych potwierdzone egzaminem państwowym (popularnie zwane uprawnieniami konserwatora UDT) oraz posiadają uprawnienia do eksploatacji wózków widłowych (konieczne aby nasz technik mógł być operatorem, ma to zwłaszcza znaczenie w przypadku wynajmu z operatorem) mają tez uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru (uprawnienia wydawane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich) konieczne do pracy przy wózkach z napędem elektrycznym, oraz uprawnienia do konserwacji podestów samojezdnych i uprawnienia operatorskie na podesty samojezdne.

Czy można u nas odnowić wózek ? Odmalować ? Wykonać generalny remont ? Doposażyć w dodatkowy osprzęt ?

Irapol sp z o.o. to eksperci znający się świetnie na wózkach widłowych. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada możliwość odmalowania, bądź odnowienia sprzętu. Eksperci pracujący w firmie mogą wykonać generalny remont wózka widłowego, bądź też doposażyć go w dodatkowy osprzęt ułatwiający codzienną pracę, która może stać się jeszcze bardziej wydajna. Jak widać, firma Irapol sp. Z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług związanych z wózkami widłowymi. To ważne, ponieważ sprzęt po wizycie w przedsiębiorstwie może zyskać „drugie życie” i wyglądać całkiem inaczej, co może pomóc w ewentualnej sprzedaży wózka w przyszłości.

Formularz kontaktowy

Masz pytania dotyczące serwisu?