popularne typy wózków widłowych

Popularne typy wózków widłowych – sprawdź, który pasuje do twojego biznesu

Przedsiębiorca stojący przed wyborem pierwszego wózka widłowego do swojej firmy, może czuć się zdezorientowany. Uspokajamy – najważniejsze, to zawęzić początkowy wybór. Potem łatwo będzie skupić się na możliwościach i różnicach w danym segmencie, aby wybrać ten idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zobaczysz, że dobór osiągów będzie już wtedy naturalnie podyktowany czekającymi wózek wyzwaniami. Najważniejsze to dobrze zacząć, dlatego zapraszamy do tego krótkiego poradnika.

osprzęt do wózków widłowych

W jaki osprzęt mogą być wyposażone wózki widłowe?

To, że widlaki są maszynami ze wszech miar uniwersalnymi, wie każdy, kto choć raz widział je w akcji. Duża moc, stabilność i zwrotność w połączeniu z rozwiązaniem, któremu zawdzięczają nazwę – widłami. Można za ich pomocą przenosić zróżnicowane przedmioty i towary. Łatwo zmienić ich rozstaw lub założyć model innej długości. Nie każdy jednak wie, że wózek widłowy wcale nie musi mieć wideł.

transport wózków widłowych

Transport wózków widłowych – jak bezpiecznie przewieźć urządzenie

Wózki widłowe, to niezawodne i pancerne maszyny, a ze względu na ich gabaryty większość warsztatów oferuje usługi naprawy z dojazdem do klienta, rzadko więc zachodzi konieczność wywiezienia ich poza teren zakładu. Czasem jednak wymagana jest większa naprawa, przegląd lub zwyczajnie zmiana miejsca pracy. Nagle okazuje się, że przewiezienie go nie jest takie proste ani tanie, jak mogłoby się wydawać. Dziś podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć popularnych błędów.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.